عزیز، درود!
انتخاب شهر
نیازمندیهای لوکوپوک
تخته سیاه
درد دل ها
مدیریت ارتباط با مشتریان
پنل پیامک لوکوپوک
تصاویر
دفترک
طراحی وب سایت
نیازمندیهای لوکوپوک
مسابقات تخته سیاه
مرودشت

رازهای افزایش لایک اینستاگرام چیست؟ (+معرفی بهترین روش‌ها)

(1399 آبان 20)

رازهای افزایش لایک اینستاگرام چیست؟ (+معرفی بهترین روش‌ها)

اگر در اینستاگرام فعالیت می‌کنید و یا اطلاعات محصولات و خدمات کسب و کار خود را به اشتراک می‌گذارید، بهتر است که قبل از هر اقدامی راجع به این موضوع اطلاع کسب کنید که رازهای افزایش لایک اینستاگرام چیست تا در بلند مدت نه تنها تعداد دنبال کننده‌های خود در این شبکه اجتماعی را افزایش دهید، بلکه قادر هستید اعتبار و جایگاه بیشتری در میان آن‌ها داشته باشید.

در ادامه به شما چند راز افزایش لایک اینستاگرام را معرفی می‌کنیم که می‌تواند به شما کمک کند در مدت زمان کوتاهی در میان دنبال کننده‌های خود با تعداد لایک بیشتر، محبوب تر به نظیر برسید!

هر روز فعالیت کنید تا لایک بیشتری داشته باشید!

اولین راز که معمولا به آن توجه نمی‌شود، تاثیر و اهمیت فعالیت روزانه در اینستاگرام است. شما می‌توانید با افزایش میزان فعالیت خود در این شبکه اجتماعی، دنبال کننده‌های بیشتری به سمت خود جذب کنید و به فالوورهای خود نشان دهید که بی دلیل شما را فالو نکرده‌اند!

شما با افزایش فعالیت خود بر اساس یک تقویم محتوایی و بارگذاری پست در ساعت‌های مناسب می‌توانید در مدت زمان کوتاهی لایک‌های بیشتری کسب کنید. برای برنامه ریزی پست‌های خود، بهتر است که به پست‌های قبلی خود سری بزنید و میزان تعامل کاربران (لایک، کامنت و بازدید) را با آن‌ها بررسی کنید.

به این طریق می‌توانید در مورد سلیقه‌های کاربران خود اطلاعات کامل تری داشته باشید و پست‌های آینده خود را بر اساس نظرات کاربران و میزان تعاملشان برنامه ریزی و تولید کنید.

استفاده از برنامه‌های لایک بگیر اینستاگرام

یکی از روش‌های افزایش لایک اینستاگرام استفاده از برنامه‌های لایک بگیری است که در این زمینه فعالیت می‌کنند. شیوه استفاده از آن‌ها به این شکل است که با لایک دیگران، شما برای خود سکه جمع آوری می‌کنید که بعد از به حد نصاب رسیدن آن، قادر هستید که از سکه‌های خود برای دریافت لایک استفاده کنید.

البته این روش در حال حاضر زیاد استفاده نمی‌شود، اما هنوز هم قابل استفاده است. شما با جستجو در مارکت‌های انتشارات اپلیکیشن موبایل، می‌توانید به بهترین نرم افزارهای لایک بگیر اینستاگرام دسترسی داشته باشید.

دوستان و مکان پست خود را تگ و مشخص کنید!

اگر به صورت گروهی عکسی را پست کنید، می‌توانید با توجه به این که در پست شما دوستان و یا آشنایانتان تگ شده‌است، لایک بیشتری دریافت کنید. در واقع دوستان شما با دیدن پست‌های شما و شیر کردن آن در استوریشان به شما کمک می‌کنند که مخاطبان بیشتری بگیرید و در نتیجه تعداد دنبال کننده بیشتری بدست آورید.

در این زمینه اگر به پیج سیلیبریتی‌ها و افراد معروف هم مشاهده کنید، متوجه خواهید شد که آن‌ها هم از همین روش برای افزایش تعداد دنبال کننده‌های خود به وفور استفاده کرده‌اند و با انتشار عکس‌ها و تگ کردن دوستانشان، محبوبیت بیشتری برای خود بدست آورده‌اند.

شما چه روش‌های دیگری برای افزایش لایک اینستاگرام بلد هستید؟ در بخش نظرات، می‌توانید تجربیات، نظرات و سوالات خود را در مورد رازهای افزایش لایک اینستاگرام با ما و دیگر علاقه مندان به اشتراک بگذارید.

منبع: https://www.shabakeh-mag.com/ads-report/17745/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B4%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%84%D8%A7%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F-15-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C

شما هیچ آگهی را در لیست علاقه مندی های خود ذخیره نکرده اید..